КИЕВ (ПОДОЛ)
УЛ.НИЖНЕЮРКОВСКАЯ, 3
Eсли нету связи - звоните на Viber/Telegram
г.Киев: ул.Нижнеюрковская, 3
Eсли нету связи - звоните на Viber/Telegram
Киев (Подол), ул.Нижнеюрковская, 3


Наші викладачі

Всі наші викладачі мають медичну або педагогічну освіту. Команда MEDMASS має не тільки високі професійні навички, але й ті особисті якості, які необхідні для комфортного засвоєння матеріалу.
Собчук Віктор Васильович
Освіта: Вища медична (Чернівецький державний медичний інститут (Диплом КВ № 674932 від 22.06.1985р.)) Інтернатура за спеціальністю «Психіатрія» Проходив стажування у Великій Британії.

Директор МПП "Альтернативна медицина", на базі якої працюють наші курси. Засновник шкіл масажу в Україні з 1992 року. Є автором багатьох програм з точкового масажу з основами рефлексотерапії, остеопатії та мануальної терапії.
Головний позаштатний рефлексотерапевт Хмельницької області. Лікар-невролог 1 категорії. Вищий спеціаліст з немедикамантозних методів лікування.
Учасник конференцій з тематики:
- Комітет з питань народної та нетрадиційної медицини МОЗ, науково-практична конференція «Здоров'я та довголіття» (м. Львів)
- 1-а українська міжнародна конференція «Методи балансу у практичній рефлексотерапії» (м. Київ)
- «Українська асоціація рефлексотерапії та медичної акупунктури» науково-практична конференція «Імунітет – усі способи профілактики та зміцнення організму» (м.Київ)
- кафедра неврологи та рефлексотерапії, нарада-семінар «Сучасні аспекти використання рефлексотерапії у медичній реабілітації» (м.Київ)
Оніщенко Ігорь Олексійович
Освіта: медична (фельдшер)
Практикуючий масажист. досвід роботи - 15 років. Вік: 46 років.
Офіційна медична спеціалізація з лікувального масажу (Міністерства охорони здоров'я України).
Перша кваліфікаційна категорія. Фахівець з лікувального масажу, постінсультної, постопераційної та посттравматичної реабілітації. Докладно володіє знаннями анатомії та фізіології, зокрема, у тій специфіці, що характерна на практиці масажу. Великий досвід роботи як у офіційній медичній сфері, і у приватних структурах. Дотримується наукових поглядів на масаж.
Шевчик Борис Вікторович
Освіта:
- Євпаторійське медичне училище, спеціальність "сестринська справа", рік випуску 2004 року.
– КНУКІМ, спеціальність "Косметолог-естетист, менеджер косметологічної індустрії", рік випуску 2007.
1985 року народження. Досвід роботи як масажист - понад 15 років. Пройшов навчання в галузі юмейхо-масажу, краніо-сакральної терапії, б'юті-тейпування. Учасник численних форумів масажних технологій. Фахівець з косметології та різних видів масажу обличчя, а також безлічі інших видів масажу. Викладав у Київському національному університеті культури та мистецтв предмет "масажну справу"..
Made on
Tilda