КИЇВ (ПОДІЛ)
ВУЛ.НИЖНЕЮРКІВСЬКА, 3
Якщо немає зв'язку - дзвоніть на Viber/Telegram
Київ (Поділ), вул.Нижньоюрківська, 3
г.Киев: ул.Нижнеюрковская, 3
Якщо немає зв'язку - телефонуйте на Viber/Telegram
Ліліана Ішутіна

Медовий масаж – лікування та естетика!

Лікувальні фактори медового масажу
Медовий масаж – лікування та естетика!

Медовий масаж – один із найбільш ефективних засобів лікування. Строго кажучи, медовий масаж до тайських технік не належить. Медовий масаж зародився в Тибеті і саме звідти розпочав свою переможну ходу. Медовий масаж застосовується в комплексі з сеансами тайського масажу або як самостійна техніка в тих випадках, коли його застосування найбільш ефективно, наприклад, при хронічних захворюваннях нервових стовбурів, остеохондрозах, хронічних запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, депресіях, набряках, трофічних захворюваннях, артритах, -судинної дистонії та ін. Медовий масаж - найкращий засіб від целюліту.

Медовий масажу дуже ефективний підвищення естетики тіла. Шкіра після застосування медового масажу стає шовковистою, пружною, набуває глибокого сяючого кольору. Завдяки глибинній тонізуючій дії покращується постава, тон голосу стає більш пластичним і звучним.

Медовий масаж є найкращим засобом від целюліту.
Медовий масаж є найкращим засобом від целюліту
Лікувальні фактори медового масажу

Подвійний ефект лікувальної дії медового масажу відбувається з одного боку від впливу масажних прийомів, які полягають у створенні особливого динамічного зсуву тканин за рахунок прилипання рук масажиста до тіла. При цьому створюється значний розряджений тиск у тканинах, що призводить до покращення кровообігу в глибоких шарах шкіри та підлягаючих м'язах, сприяє поліпшенню живлення внутрішніх органів та тканин.

Здатність меду адсорбувати шлаки та токсини воістину унікальна. В результаті покращується клітинний обмін, збільшується швидкість лімфотоку, провідність нервових закінчень та стовбурів.

Мед містить необхідні для життєдіяльності людини ферменти-каталізатори білкового обміну: інвертаза, каталаза, діастаза, оксидаза, пероксидаза, протеаза, ензими та ін.

Мед - природний антисептик і антибіотик, має виражену бактерицидну дію. Бактерії у меді жити не можуть у принципі.

Мед - один із найбагатших мінеральними речовинами продуктів. У меді їх виділяють понад 50. Важливо, що концентрація мікроелементів у меді перебуває у вдалому поєднанні із потребами людського організму.

Ефірні та смолисті речовини меду – надійний помічник для імунітету.

Ліпіди меду – незамінний будівельний матеріал для синтезу клітин та клітинних мембран.

Техніка медового масажу

Зазвичай сеанс медового масажу триває від 1-ї до 2-ї години. Масується: не тільки неблагополучні ділянки тіла, а на додаток обов'язково зони відповідальні за загальний тонус організму та рефлекторні зони.

Сеанси проводять спочатку через день, потім через два-три дні. Для досягнення стійкого ефекту бажано довести до 15-20 загальну кількість сеансів медового масажу.

Після масажу, бажано випити чашку зеленого чаю з медом чи чистою водою.

Міфи про медовий масаж

Міф перший. Медовий масаж викликає крововиливи, які довго залишаються на тілі у вигляді синців чи точок. Таке нерідко трапляється на практиці некваліфікованих масажистів або при спробах самомасажу. У наших клієнтів ніколи не залишається синців. Досвід та інтуїція завжди підказують з якою інтенсивністю відривати долоні та під яким кутом, щоб не зруйнувати капіляри.

Міф другий. Медовий масаж – це боляче. Біль поняття розтяжне. А в долоні плескати боляче? Якщо з усієї сили, то так буде боляче, а якщо нормально, то буде навіть приємно. Якщо масаж робить майстер, то болю немає. Проблеми можуть дійсно виникнути тільки в одному випадку, якщо на шкірі є інтенсивний волосяний покрив, що іноді спостерігається у чоловіків, на таких ділянках медовий масаж не робиться.

Міф третій. Медовий масаж може спричинити алергію. Взагалі алергію може викликати все починаючи від пилу та вовни свійських тварин і закінчуючи молоком, фруктами та ліками. Немає таких продуктів чи речовин, які можуть викликати алергію у принципі. Якщо говорити про статистичній ймовірності виникнення алергії, то мед відноситься до одного з найменш алергенних речовин. Доведено, що алергенну активність мед набуває або через недобросовісність виробників, які підгодовують бджіл штучними продуктами або застосовують для лікування бджіл ліками, інша проблема – хімізація сільського господарства. Для того, щоб гарантовано застрахуватися від неякісного меду необхідно особисто знати виробника та умови його пасік.
Made on
Tilda